CZ EN

Představení společnosti

7 Interactive, s.r.o. vytváří řešení, která klientům usnadňují práci, pomáhají ke zvýšení obratu a vytváří lepší image. Naše nápady mohou usnadnit cestu za dalším rozvojem i Vám. Více jak desetileté zkušenosti v oboru využíváme pro maximální zefektivnění webových prezentací našich klientů. Zaměřujeme se na jedinečnost, nespokojujeme se s obyčejným, běžným řešením. Při vývoji se zaměřujeme na detaily, exkluzivní design a pokročilou funkčnost.

 

Činnosti společnosti

● Vývoj aplikací a software na zakázku

● Webová řešení s administrací

● Mobilní aplikace

● E-­shopy s širokou škálou funkcí

● Marketing na internetu, Facebook kampaně

● Školení IT, on­line marketingu, PPC

● Originální grafika a firemní identita

 

Používané technologie

Pro vývoj používáme osvědčený php framework NETTE, díky kterému jsou naše aplikace stabilní a bezpečné. Vzhled aplikace vytváří vždy profesionální grafik, každý design je originálním řešením na míru. Pro webové aplikace využíváme vlastní redakční systém 7RS, který využívá nejnovější dostupné technologie Webu 2.0 ­ HTML 5, CSS 3. Klademe důraz na moderní, funkční a bezpečný web, držíme krok s dobou, a proto naše webové stránky odpovídají nejnovějším internetovým trendům. Díky využití vlastního řešení, které průběžně rozvíjíme a testujeme, můžeme snadno a rychle reagovat na jakékoliv požadavky našich zákazníků.

 

Především intuitivní webové stránky

Aplikace z našich dílen jsou intuitivní, rychlé a jednoduché na ovládání. Všechny naše produkty jsou provázané, a proto jsou jakékoli úpravy pro nás jen běžnou rutinou a pro Vás velkou úsporou času a nákladů. Obsah stránek je oddělen od grafického řešení, což zaručuje snadnou správu a menší datovou náročnost webu a tím pádem rychlejší načítání.

 

Technické parametry a zabezpečení 7RS Systém

7RS využívá jazyk PHP 7.3 a framework Nette 3.0 v kombinaci s ORM frameworkem Doctrine.

Základem je databázový systém MariaDB. Pro dynamické prvky je využíván v rámci Nette frameworku AJAX. Většina využívaných technologií je vždy aktualizována na základě vývojových trendů z důvodu maximálního využití dostupného technologického potenciálu a zabezpečení při zachování stability a spolehlivosti. Bezpečnost dat je zajištěna šifrováním citlivých údajů v databázi, ochranou proti útokům jako je SQL Injection, Cross site scripting, Cross site request forgery, možností využití šifrovaného HTTPS přenosu s využitím certifikátu, systémem automatického odhlašování a dalšími zabudovanými bezpečnostními prvky.

 

Reference

CENÍKY ŘEMESEL s.r.o.

Portál se stavebními práce sdružující prověřené řemeslníky.

Kontaktní osoba: Lukáš Dostál ­ obchodní zástupce

Projekty: cenikyremesel.cz

 

Férový pronájem, s.r.o.

Férový pronájem slouží všem, kteří hledají nebo nabízejí bydlení a nepotřebují realitní kanceláře ani jiné prostředníky.

Kontaktní osoba: Jan Kotyz ­ výkonný ředitel, kotyz@ferovypronajem.cz

Projekty: ferovypronajem.cz

 

EUROZONA s.r.o.

Společnost, která se zabývá vydáváním katalogů CELIATICA a DIABETICA pro Českou a Slovenskou republiku. Katalog CELIATICA představuje přehled bezlepkových výrobků a je určen pacientům držícím bezlepkovou dietu. Katalog DIABETICA slouží pacientům s diabetickou dietou jako podklad pro sestavení jídelníčku. Pro tuto společnost jsme vytvořili webový portál pro diabetiky a celiaky obsahující katalog produktů, recepty a jídelníčky.

Kontaktní osoba: Tomáš Veleba ­ jednatel, +420 775 220 185

Projekty: diabetica.cz, celiatica.cz

 

Jana Holzbecherová Botanické zahradnictví

E-shop pro botanické zahradnictví zajišťující kompletní správu skladového systému.

Kontaktní osoba: Jana Holzbecherová

Projekty: holzbecher.cz, Nákupní aplikace, Aplikace pro správu e-shopu

 

STEM/MARK, a.s.

STEM/MARK, a.s. je full­service agentura zabývající se od roku 1994 marketingovými výzkumy. Poskytuje kompletní služby pro klienty z nejrůznějších oborů. Pro tuto společnost jsme vyvinuli systém pro správu rozhovorů, dotazníků a dalších aktivit agentury.

Kontaktní osoba: Jan Lajka ­ innovation manager, +420 606 816 940

Projekt: tazatel.stemmark.cz

 

Beauty Pro s.r.o.

Beauty Pro s.r.o. se zabývá prodejem a servisem přístrojových technologií pro estetickou medicínu, beauty, kosmetická a masérská studia, kliniky plastické chirurgie, dermatology, fitness, wellness atd. Dále provádí certifikovaná školení a doškolování pro provozování jednotlivých přístrojů, pořádá workshopy.

Kontaktní osoba: Martin Frank ­ ředitel, +420 603 854 011

Projekt: beautypro­studio.cz

 

Oblastní sdružení ODS Praha 4

Webové stránky pro volební kampaň v roce 2018.

Projekt: odspraha4.cz

 

VITRIX SOFTWARE

Projekt: vitrix.cz

Poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Vývoj software na zakázku

Vaší vizi přepracujeme do virtuální podoby, pomůžeme Vám domyslet všechny detaily, seznámíme Vás s prostředím, do kterého vstupujete. Zákazníkům se věnujeme naplno, vždy s osobním přístupem.

PO-NE 9-19 HOD.

+420

776 88 69 06

Naši klienti