CZ EN

Reference

Ceníkyřemesel.cz

Ceníkyřemesel.cz

Ceníky řemesel je e-shop se stavebními pracemi, kde můžete jednoduše poptat jakoukoliv rekonstrukční nebo řemeslnou práci a podívat se na profily a reference pracovníků!

Oblastní sdružení ODS Praha 4

Oblastní sdružení ODS Praha 4

Volby se blíží a tak je tu nový web pro oblastní sdružení ODS Praha 4.

Férovýpronajem.cz

Férovýpronajem.cz

Férový pronájem slouží všem, kteří hledají nebo nabízejí bydlení a nepotřebují realitní kanceláře ani jiné prostředníky.

ferovypronajem.cz

STEM/MARK

STEM/MARK

Pro společnost STEM/MARK, jednu z vedoucích společností pro marketingový výzkum na českém trhu, jsme vytvářeli interní on-line aplikaci pro obsluhu tazatelů.

www.tazatel.stemmark.cz

Diabetica.cz

Diabetica.cz

Webový portál pro diabetiky s užitečnými funkcemi. Diabetikům nabízí utříděnou databázi receptů a přináší návod, jak si vhodně sestavit jídelníček. Navíc obsahuje katalog produktů s informacemi o nutričních hodnotách včetně informace o tom, kde je možné daný produkt zakoupit. 

www.diabetica.cz

Cspreklady.cz

Cspreklady.cz

Web nabízející překladatelské služby s možností snadno a rychle zadat objednávku na překlad. Po potvrzení objednávky mají klienti možnost sledovat stav práce na překladu a přímo komunikovat s překladatelem.

www.cspreklady.cz

Defstav.cz

Defstav.cz

Web stavební firmy, mezi jejíž služby patří realizace různých druhů staveb, projekty v dopravě, terénní úpravy, demolice, technické rekultivace či skládkování.

www.defstav.cz

Mt COOK Premium Ice Coffee

Mt COOK Premium Ice Coffee

Parallaxový, brandový web pro značku Mt COOK Premium Ice Coffee. Speciální typ webu pracuje s čistou grafikou a na sobě nezávislými prvky.

www.mtcookcoffee.eu

1
2 3
Vývoj software na zakázku

Vaší vizi přepracujeme do virtuální podoby, pomůžeme Vám domyslet všechny detaily, seznámíme Vás s prostředím, do kterého vstupujete. Zákazníkům se věnujeme naplno, vždy s osobním přístupem.

Naši klienti