CZ EN

Tradice PF přání

16.11. 2016

Člověk by řekl, že je do Vánoc času dost, ale listopad se překulí jako nic a bude tu prosinec, čas předvánočního shonu, bláznivého nakupování dárků, pečení cukroví a také posílní vánočních a novoročních přání, PF přání, péefek, Christmas and New Year's cards, ať přání nazvete jakkoli vždycky má stejný motiv, popřát adresátovi klidné svátky a především šťastný nový rok.
Mohou mít různé formy a provedení, mohou být digitální či tištěné, tvořené ručně nebo počítačově, vždycky je z nich, ale cítit zájem a jakási náklonnost k druhé straně

Poslední dobou se bohužel tradice posílání PF přání vytrácí a to především tady u nás, oproti tomu například v USA či Anglii je tato tradice velmi silná a kdo neposílá PF přání jakoby nebyl, u nás je situace daleko horší, ale věřím, že tradice nezanikne, protože není lepší způsob jak vyjádřit sympatie, lásku či pouze náklonnost k dané osobě či firmě než originálně tvořená PFka.

 

 

 

Firemní PF

V business sféře se posílání vánočních přání udržuje více při životě, než-li v osobním životě a není divu, stále dost firem si uvědomuje jaké benefity poslání jedné pěkné kartičky s věnováním může přinést. Nenuceným způsobem se připomenete starým obchodním partnerům či významným zákazníkům, ukážete svůj zájem o danou společnost a sdělíte o své firmě co chcete, například, že jste pohodová firma, která dbá na tradice a lidskost.

 Osobní PF

V osobním životě se PF přání vytrácí daleko více, většina lidí pouze pošle hromadnou sms a tím mají tuto `povinnost` odbytou, je to velice pohodlné, rychlé a levné,  na co posílat PF přání, které stojí čas i peníze? Odpověď je jednoduchá, abychom ukázali, že nám na daném člověku záleží. Osobně mi hromadné vánoční smsky neříkají vůbec nic, nemohu říct, že to není milé, ale vánoční básnička stažená z internetu, bez osobního oslovení ve mě neevokuje pocit upřímné přívětivosti zde strany
pisatele.

 

 

Ano tvorba přání stojí čas, práci i peníze, ale je to `investice která má smysl, hlavu i patu. Je radost a zábava vymýšlet téma a styl přání. Péefka by měla být vtipná, na druhou stranu buďte s vtipem opatrní, ne každý by vtip mohl pochopit, PFka by měla reagovat na aktuální dění ve společnosti, ale to také není podmínk, jediné co by měla splňovat je její příjemné vizuální zpracování, které nebude působit kýčově. Samozřejmě jinou PFku pošlete svému dlouholetému kamarádovi a jinou zase významnému klientovi s kterým spolupracujete velmi krátce, ale to už jsou zase věci, které by dali na další článek...

 Doufáme, že se Vám náš lehce vánočně laděný článek líbil a byl pro vás užitečný

Pokud vám na vymýšlení přání nezbývá příliš času, došla vám inspirace nebo se chcete jen poradit napište nám a spolu jistě vytvoříme pěkná přání.
 

Vaše Sedmička

 
Request form

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Quick and easy administration of your website

Take advantage of our simple web content management system. Administration of websites based on 7RS is simple and intuitive. Each website based on our management system has its own individual design.

MON-SUN 9am -7pm.

+420

776 88 69 06

Our clients