CZ EN

Gmail slaví svoje 15. narozeniny!

Letos Gmail slaví svoje 15. narozeniny a právě proto firma přidala dvě funkce, které nám opravdu změní život!

 

Slyšeli jste něco o možnosti planování e-mailu? Tohle je jedna ze dvou nových funkcí. Možnost plánování e-mailu znamená, že uživatel bude schopný nastavit čas, kdy chce, aby e-mail dorazil adresátovi. Pro Vás to znamená, že se nemusíte bát toho, že e-mail dorazí příliš pozdě nebo naopak brzo a tahle funkce umožní například pohodlnou komunikaci při časové odlišnosti v různých zemích.

 

Druhá přidaná funkce je Smart Compose, což je funkce pro mobilní aplikaci, která umožňuje psát e-maily rychleji a pohodlněji. Funkce analyzuje dříve zaslané e-maily a podle toho připravuje strukturu používanou při psaní e-mailů a aktivně navrhuje nebo automaticky doplňuje slova nebo fráze. Například aplikace může navrhnout “Ahoj” jako pozdrav v případě, často e-mail začínáte tímto způsobem.

 

Více informací o přidaných funkcích najdete tady (https://www.itnews.com/article/3385051/google-gmail-celebrates-15-years-by-adding-scheduled-email-and-smart-compose-for-mobile.html)

 

Byl tento článek pro Vás zajímavý nebo užitečný? Máte zájem o podobné články? Sledujte nás na Facebooku! Také nás neváhejte kontaktovat v případě, že máte nějaké dotazy nebo připomínky!


01.04.2019
Quick and easy administration of your website

Take advantage of our simple web content management system. Administration of websites based on 7RS is simple and intuitive. Each website based on our management system has its own individual design.

Our clients