CZ EN

On-line marketing

Po výrobě webu pomáháme zákazníkům s propagací, a to nejefektivnější možnou formou. Na webové stránky přivádíme potenciální zákazníky různými formami on-line propagace a inzerátů na různých částech internetu, provádíme také SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Správa Facebookových kampaní

Dlouhodobě vzrůstající zájem o Facebookové kampaně naznačuje jejich využitelnost pro marketing spotřebitelských produktů. Díky přesnému zacílení umíme vést velmi efektivní a ve výsledku cenově dostupné kampaně. Na Facebooku pořádáme pro naše klienty různorodé marketingové akce:

  • Proaktivní aktualizace Vašeho profilu, statusů, přidávání novinek
  • Výroba a správa reklamních kampaní
  • Nábor nových fanoušků stránky
  • Administrace soutěží
  • Výroba aplikací

Facebookové moduly Like a Doporučit, aktualizace profilů či fotografie fanoušků stránky propojujeme s webovými prezentacemi. Více informací naleznete v menu Tvorba webu.

Správa PPC kampaní AdWords a Sklik

7 Interactive se dlouhodobě zabývá tvorbou a správou PPC (Pay Per Click) kampaní ve vyhledávačích Google a Seznam. Mnohaleté zkušenosti se správou PPC kampaní zaručují vysokou míru efektivity při vedení kampaní, nízké náklady na proklik a možnost brandového i cíleného využití kampaně.

Optimalizace webů pro vyhledávače

Výhodou SEO optimalizace je získání nových návštěvníků za nižší náklady v porovnání s ostatními placenými internetovými kampaněmi. Víme, že zhruba 90% uživatelů internetu dnes používá fulltextové vyhledávače, především Google a Seznam. Díky dobré SEO optimalizaci můžete oslovit právě těchto 90% z těch uživatelů, kteří vyhledávají Váš produkt či službu.

Optimalizace probíhá vždy v rámci dlouhodobé spolupráce, jedná se o kontinuální proces vývoje s doporučenou, minimálně roční podporou.

Reklamní kampaně na serverech Seznam.cz a dalších

Máme zkušenosti s bannerovými kampaněmi na serverech portálu Seznam.cz (Novinky.cz, Super.cz, ProZeny.cz), Idnes.cz a Ihned.cz. Masivní bannerové kampaně v těchto médiích jsou vhodné pro budování povědomí o značce a propagaci nových produktů na trhu. Díky objemu reklamy pro naše klienty dokážeme získat výrazně nižší ceny, než jsou nabízeny běžně novým zákazníkům. Kontaktujte nás pro získání podrobnějších informací.

Poptávkový formulář

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Rychlá a přehledná administrace Vašeho webu

Využijte náš jednoduchý administrační systém pro správu obsahu. Stránky založené na systému 7RS jsou velmi snadno a intiutivně ovladatelné. Každý web postavený na našem redakčním systému má individuální design.

PO-NE 9-19 HOD.

+420

776 88 69 06

Naši klienti