CZ EN

Reference

Defire

Defire

Pro renomovanou pražskou realitní kancelář Defire jsme vytvářeli web napojený na rozsáhlý databázový systém a software realstudio.

www.defire.cz

EMI Group

EMI Group

Pro společnost EMI Group s.r.o. jsme vytvořili slevový portál kvalitni-slevy.cz, který nabízí ověřené služby se slevou. Portál je zcela na míru požadavkům zákazníka a využívá náš systém 7RS.

www.kvalitni-slevy.cz

Nepišto

Nepišto

Minulý rok jsme vytvářeli portál pro společnosti Nepišto, která se specializuje na dodávání podkladů pro vysokoškolské studium. Web obsahuje automatizovaný systém zpracování objednávek a plateb. Partnerské weby: bakalarky-nepisto.cz

Beautypro

Beautypro

Pro společnost Beauty PRO, s.r.o., která se zabývá prodejem a servisem přístrojových technologií pro plastické chirurgie, dermatology a beauty studia jsme vytvořili produktový web, který prezentuje nabídku přístrojů. 

Fleret

Fleret

Pro tradičního českého výrobce kvalitních pálenek Fleret Trade jsme vytvářeli web prezenující produkty společnosti. Na webu je nasazen novinkový systém.

Top Aloe Vera

Top Aloe Vera

Pro nápoje Top Aloe Vera jsme vytvářeli produktovou stránku, která nabízí soutěž a představení produktů. V rámci webu je nasazen modul interaktivního vyhledávání prodejen, ve kterých je nápoj dostupný.

1 2
3
Vývoj software na zakázku

Vaší vizi přepracujeme do virtuální podoby, pomůžeme Vám domyslet všechny detaily, seznámíme Vás s prostředím, do kterého vstupujete. Zákazníkům se věnujeme naplno, vždy s osobním přístupem.

Naši klienti